ЮРИДИЧНА КЛІНІКА ІНСТИТУТУ ПРАВА

Ми надаємо безоплатну правову допомогу

ПРАВОВА ПРОСВІТА НАСЕЛЕННЯ

Студенти – консультанти Юридичної клініки надають безоплатні юридичні консультації соціально незахищеним верствам населення

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

Напрямки діяльності юридичної клініки 

ГОСПОДАРСЬКИЙ

Всі питання, що виникають в ході господарської діяльності та господарських спорів: стягнення боргу, відшкодування збитку, укладення та перевірка ліцензійних договорів та інших господарських договорів.

АДМІНІСТРАТИВНИЙ

Будь-які спірні питання у відносинах с органами державної влади.

КРИМІНАЛЬНИЙ

Питання щодо підстав притягнення до кримінальної відповідальності, законності дій працівників правоохоронних органів, допомога у виборі стратегій захисту.

ЗЕМЕЛЬНИЙ

Консультування щодо земельного податку Юридична експертиза документів, що посвідчують права на землю Розробка угод щодо набуття прав на землю Консультації щодо оренди землі, земельних спорів щодо оренди, порядку укладання та дії договорів оренди землі Консультації щодо застосування антимонопольного законодавства у сфері землекористування.

ПОДАТКОВИЙ

Визначення порядку оподаткування діяльності суб’єктів господарювання, розрахунок ставок податків, питання законності перевірок органів податкового контролю, правомірність актів перевірок тощо.

ЖИТЛОВИЙ

Визнання права власності на житло, розділення житла, вселення або виселення мешканця з квартири, порядок оформлення житлової субсидії, врегулювання конфліктів щодо житла.

Команда Юридичної Клініки

Адміністратор веб - сайту юридичної клініки
Адвокат
на громадських засадах

Останні новини кафедри Юридичної клініки

Новини
Миша Думчиков

Тренінг для тренерів на тему «Програма проведення практичних занять з вразливими верствами населення та людьми похилого віку з освоєння цифрових державних послуг, доступу до адміністративних та соціальних послуг, інших способів задоволення правових потреб онлайн»

Читати більше »